PIT odgrzewa kotleta
Źródło: opracowanie własne, 27/02/2012, 12:00
Całkowicie zgadzamy się z opinią zamieszczoną na stronie TUR Info z dnia 2011-12-20. Zarządzanie milionami złotych, możliwość kontrolowania wszystkich biur, intratne posady - tak można widzieć pomysł Funduszu Gwarancyjnego, do którego wraca PIT.
Przychodzi odwilż
Źródło: Dariusz Cieśla, 25/02/2012, 08:00
W Beskidach tej nocy śnieg prawie zszedł. W Tatrach spadła lawina w Dolinie Chochołowskiej. Ogłoszono III stopień zagrożenia lawinowego.
Gdzie w tym roku pojedziemy na wakacje ?
Źródło: Dariusz Cieśla, 18/02/2012, 14:50
Pierwsze dwa miesiące sprzedaży wakacji są bardzo słabe. Kryzys polityczny i finansowy sięga dna. Najwięcej zapytań i sprzedaży jak na razie rejestrujemy na Turcję, w następnej kolejności dobrze sprzedaje się Grecja, Bułgaria, Włochy. Najgorzej sprzedają się kierunki: Egipt i Tunezja, które jeszcze 2-3 lata temu były na topie. Nowości takie jak Maroko i Albania bardziej rośnie konkurencja ofert różnych touroperatorów niż sprzedaż. Sprzedaży do Egiptu nie sprzyja ostatni lutowy komunikat MSZ ostrzegający przed wyjazdami do Egiptu.Co będzie dalej ?
Idea certyfikatu Najlepszego Produktu Turystycznego
Źródło: własne, 09/02/2012, 17:10
Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” serwisu turystycznego TRAVELPORT to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Certyfikat nadawany jest miejscom nowatorskim i przyjaznym turystom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom.