Zaproszenie na konferencję prasową 5 Tyrolskich Lodowców
Źródło: Dariusz Cieśla, 14/08/2009, 01:20
Zima na 5 Tyrolskich Lodowcach Kaunertal, Pitztal, Sölden-Ötztal, Stubai i Hintertux, zbliża się wielkimi krokami. Z nowym sezonem zimowym wiele się u nas zmieni, dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na naszą konferencję prasową, w czasie której opowiemy o wszystkich nowościach na 5 Tyrolskich Lodowcach, na których im wyżej, tym lepiej!
Bilety lotnicze poszukiwane
Źródło: Dariusz Cieśla, 14/08/2009, 01:10
Polski Związek Snowboardu jest zainteresowany współpracą z zakresu kompleksowej obsługi podróży lotniczych.
Bitwa Korsarzy 18 sierpnia
Źródło: NOITRCH, 14/08/2009, 00:50
Pierwsze skojarzenie, które przychodzi myśląc o korsarzach i piratach to najczęściej otwarte morze, Ocean Atlantycki, Karaiby i podobne do nich egzotyczne zakątki świata. Przychodzą do głowy barwne opowieści, które jeszcze w dzieciństwie uformowały wyobrażenie pirata i korsarskiego życia. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że bitwy korsarzy, w tym i te o istotnym znaczeniu historycznym, odbywały się na Morzu Adriatyckim, co więcej na chorwackim wybrzeżu Adriatyku, dokładnie w okolicy Omišu, dalmatyńskiego miasteczka.
Gdzie na narty ? Może Kaprun ?
Źródło: Dariusz Cieśla, 14/08/2009, 00:10
Polecam Austrię – kraj żyjący narciarstwem – w Tyrolu każdy jeździ na nartach: dziadek, babcia i wnuczek. Wyjazd narciarski do Austrii to oferta dla narciarzy zaawansowanych i rodzin. Możliwości zakwaterowania są bardzo zróżnicowane, począwszy hotele ****, a kończąc na kwaterach prywatnych po kilkanaście EUR za osobę w niskich sezonach, np. na początku stycznia.