Alda Parking
pl  Zygmunt Kowalski, dnia 2018-02-16 10:39:24.098996, napisał(a) :
Alda jest bardzo dobrym parkingiem strzeżonym. Pracownicy odwożą jak i przywożą z lotniska w Pyrzowicach. Parking znalazłem na https://www.parklot.pl/pl/parking-lotnisko/pyrzowice/ i tam też zarezerwowałem. Daje 5.
Ogólnie: -- Usługi: -- Okolica: --
Pilchówka
pl  Ania, dnia 2018-02-12 19:18:36.980094, napisał(a) :
O matko i córko !!! Byłam tam pierwszy raz tych ferii śląskich :) Normalnie nie normalnie :) ciepła atmosfera , jedzenie swojskie zbyt smaczne aby być nie sytym :) dzisiaj jeszcze czuję sytość i smak potraw przygotowanych przez gospodarza . Jak chcesz wypocząć , dobrze zjeść bez chemii , dobrze i swojsko się czuć ,to Jędrek i jego Pilchówka jest właśnie tym miejscem dla Ciebie i Twoich dzieci . Można z kwatery bezpośrednio na nartach wjechać na stok przy kwaterze ! Polecam i nie mogę się doczekać spotkania z Jędrusiem i jego gościnnością .
Ogólnie: 5 Usługi: 5 Okolica: 5
Pilchówka
pl  Sławek, dnia 2018-02-12 18:57:22.915095, napisał(a) :
Bywam w Pilchówce często i za każdym razem jestem oczarowany gościną gospodarza . Fantastyczne jedzenie , gościnność i perfekcja obsługi ! Ostatnio była grupa ,która organizowała sobie urodziny koleżanki na dwadzieścia osób . Zostali przyjęci i ugoszczenie po królewsku , natomiast ich zachowanie na kuligu gdzie nie podzielili sie grzańcem przygotowanym przez gospodarza z inna grupą , a w dodatku podczas zabawy zachowywali sie ordynarnie . Aby uniknąć zapłaty oskarżyli gospodarza o kradzież i brak gościny . Piszą że nie Były schody odśnieżone ? Otóż tam nie było schodów co można sprawdzić na stronie Pilchowki gdzie jest pokazany budynek z bali o wejściu płaskim . Piszą o dzieciach ? Nie było z nimi dzieci gdyż to była zwykła grupa nastawiona na zwykle pijaństwo ! Aby tego było mało , to następnego dnia obrażali innych gości co mogło sie skończyć linczem gdyby nie policja będąca na miejscu i ich uspokajając . Była przygoda z niesmakiem ale są w każdym społeczeństwie czarne owce i patologia podróżująca po kraju i szukająca darmowego wypoczynku z darmowym jedzeniem . Ja tam zawsze wrócę bo jest tam jak w domu u normalnych Polaków . Pozdrawiam i polecam z czystym sumieniem . Nawet zaznaczone przez nich oceny okolicy złe są fałszem gdyż Malinka 44 jest pięknym bajkowym miejscem dla każdego kto kocha wizualne doznania i nieziemskie łechtanie podniebień ..
Ogólnie: -- Usługi: -- Okolica: --
Pilchówka
pl  Paulina, dnia 2018-02-12 15:37:33.442276, napisał(a) :
Po przyjeździe zostaliśmy zakwaterowani do pokoju w dobudowanym budynku. Wejście do pokoju po nieodśnieżonych schodach, aż dziwne, że nikt nie złamał nogi. Nie dostaliśmy klucza do pokoju, a właściciel stwierdził, że poprzednia grupa zgubiła i żeby się nie martwić, bo w tej okolicy nikt nam nic nie ukradnie. W nocy, w czasie snu ktoś wszedł do pokoju i ukradł nam dwa telefony, a ja swoją torebkę znalazłam na śniegu pod schodami. Sprawa zgłoszona na policję. Właściciel stwierdził, że sami siebie okradliśmy albo byliśmy pijani. Policja wyznała, że w tej okolicy często dochodzi do kradzieży, dziwne, że właściciel o tym nie wiedział... Nie polecam!!!
Ogólnie: 1 Usługi: 1 Okolica: 1
Chata Staropolska
pl  Bogdan, dnia 2018-01-29 11:37:58.180085, napisał(a) :
Proponuje włascicielom zrobić rekonesans pajęczyn na sufitach wiszących po pół metra w dół zwłaszcza w części dancingowej piwnicznej źle to wygląda w świetle dyskotekowym niestety. Oczywiście obejście i część parkingowa z tyłu żenada zwlaszcza w deszczowe dni bagno straszne.
Ogólnie: 3 Usługi: 3 Okolica: 2
RESTAURACJA RAJSKA
pl  JadwigaKraniecka, dnia 2018-01-23 06:39:46.2969, napisał(a) :
polecam to miejsce, jest super, byłam tutaj na rodzinnym spotkaniu, wszystko było wspaniale przygotowane, dopracowane w każdym detalu, oprawa muzyczna wspaniała, sala ma niesamowitą akustykę. wybawiliśmy się tak jakby to była zabawa karnawałowa! Obsługa super, cały czas była do naszej dyspozycji uśmiechnięta i perfekcyjna!
Ogólnie: -- Usługi: -- Okolica: --
Mamuno
pl  Anonim , dnia 2018-01-07 13:46:53.6831, napisał(a) :
Witam. Biuro podróży ,, mamuno ,, cechuje się dość tanimi ofertami co bardzo się chwali. Ale po raz któryś korzystałam z ich oferty i się zawiadłam. Teraz byłam na Sylwestra i dostałam pokój który wyglądam jak schowek na przybory do sprzątania. Na swojej stronie zawsze mają pokazane ładne zdjęcia pokoi a w rzeczywistości jest to oszustwo
Ogólnie: -- Usługi: -- Okolica: --
RESTAURACJA RAJSKA
pl  Wiola Grudka, dnia 2017-12-19 09:23:09.13706, napisał(a) :
świetne miejsce na organizowanie spotkania firmowego Wigilii, profesjonalne podejście, łatwo się skontaktować i wszystko omówić, pięknie przygotowane stoły, wszystkie dania bardzo smaczne, ryby genialne, a makówka regionalne danie kuchni śląskiej podbiła serca wszystkich
Ogólnie: 5 Usługi: 5 Okolica: 5
TRAVELBOOK
pl  Karol Fittkau, dnia 2017-11-17 16:26:33.247212, napisał(a) :
Biuro „travelbook.pl jeste absolutnie nieprofesjonalne. Nie dosc , ze na stronie z wyjazdu na narty do Tignes oswiadczaja ze w cenie jest skipass to na dodatek na kalkulacje ceny czekalem ponad tydzien i sie nie doczekalem wiec zakupilem wyjazd z innego biura. Szkoda czasu i nerwow. Odradzam
Ogólnie: 1 Usługi: 1 Okolica: 1
RESTAURACJA RAJSKA
pl  Janusz , dnia 2017-11-09 14:18:42.268143, napisał(a) :
wspaniałe miejsce urządziłem tutaj swoje czterdziest urodziny zabawa była przednia! Rajska potrafi ugościć! Pięknie przygotowany stół. Doskonałe dania, a w rodzinie jest jeden alergik dla którego specjalnie przygotowano menu! Bardzo smaczne! A to nie było proste bo wielu rzeczy mu nie wolno jeść! Jeszcze raz dziękuję wszystkim za organizację tak fajnej imprezy zwłaszcza szefowi kuchni
Ogólnie: -- Usługi: -- Okolica: --